Search
  • יובלינה

The bettering myself notepads collectionהיי אהובה,


כן אני יודעת! ניהול הזמן שלך היא משימה ממש אבל ממש לא פשוטה.

לתמרן בין העבודה, הלימודים, הבית, הזוגיות, המשפחה ואיכשהו עוד למצוא רגע אחד של שקט לעצמך יכול להרגיש כמו משאלה שבלחץ תכתבי על פתק ותשחילי בין קירות הכותל (אם תמצאי זמן לנסוע בכלל).

אני אפילו בטוחה שכבר קראת כמה פוסטים על ניהול זמן וגם מוכנה לחתום שכמעט בכל תחילת שנה קנית יומן והבטחת לעצמך שזהו!

השנה את הולכת להשתמש בו ויהי מה.

ובשבוע הראשון זה באמת הצליח. גם בשבוע השני כתבת כמה משימות.

אבל איכשהו המנהג החדש הזה הפסיק ונעלם.

ושוב מצאת את עצמך רודפת אחרי הזנב של עצמך בניסיון אינסופי לכיבוי שריפות.


מי שמכירה אותי באמת יודעת שאני לא איזה גורו של סדר באופן כללי..

זה לפעמים יכול להצטייר שמי שעוסק ומאמין בניהול זמן, סדר וארגון הוא גם כזה שיש לו בית מוזיאון וחיילים בארונות בגדים.

אז נכון שאני דיי מעדיפה לשהות בחללים מסודרים כי זה יותר נעים, אבל אם אני צריכה לבחור בין הכנת הלו"זים שלי לבין ניקיון המטבח והכיור לראש סדר העדיפויות, הראשון לוקח בלי שום טיפת מאמץ.

כי כשיש לי לו"זים מפורטים ומדויקים לצרכים שלי גם בלגן אטומי במטבח לא יקרה כי אני אקצה לזה זמן ייעודי ואמנע את זה מראש.


מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד הייתי טיפוס של רשימות. כל ארוחה שצריך להכין, רשימת מכולת או שיעורי בית לחופשת פסח היו סיבה מעולה בשביל לפתוח רשימה חדשה.

עם הזמן וככל שנכנסו לחיי תפקידים שדורשים יותר מולטי טאסקינג הבנתי שהחיבה הזאת לרשימות היא אחת התכונות שאני מודה עליהן!

תוסיפי לזה את הקראש (הבלתי ניתן לריסון) לנייר והרי התוצאה לפנייך!

קולקציית NOTEPAD שמרכזת את כל מה שאי פעם חלמתי לפגוש במוצרים של סדר וארגון.

עם התייחסות ספציפית לכל זום אאווט שאפשר לחשוב עליו.

מהרמה הרחבה ביותר של החודש השלי, לאיך נראה השבוע שלי ובעיקר מה עליי לעשות בכל יום ובכל שעה כדי לא להיות במרדף ולהצדיק את הקלישאה-


TIME DOES NOT OWN ME

I OWN MY TIME

כשעבדתי על הקולקציה הזאת הבטחתי לעצמי שברגע שאוציא אותה לאור זה יהיה יחד עם פוסט שיסביר לך בדיוק על המשמעות וההבדלים שבין כל אחד ואחד מהמוצרים.

גם אם זה יכול להישמע מיותר או טיפשי אני מבטיחה לך שלא!

יותר מזה, אם תתאימי את הבחירה לצרכים האמיתיים שלך את תראי שבשונה מכל ספטמבר, יהיה לך הרבה יותר קל להתמיד.

אז עם סף התרגשות מטורף ופרפרים עצומים בבטן אני רוצה סוף סוף להציג בפנייך את הבייבי החדש שלי:מדובר בקולקציה של שישה מוצרים שיצרתי מתוך ההסתכלות, הנסיון והאמונה הכל כך גדולה שיש לי בחשיבות המטלה הזו של תכנון זמן.

כל אחד מהם נועד לשרת צרכים שונים ושלושה מתוכם יחד (תכף אסביר איזה ולמה דווקא שלושה) הם המפתח לניהול כל רובד זמן בלוז שלך.

למען הסר ספק ולפני שאני רצה קדימה חשוב לי לעצור שניה כדי להציג לך את המוצר בכללותו:

נואט פד או בעברית דפי ממו הוא פנקס רשימות שנמצא על שולחן העבודה שלך ויכול לשמש גם כפד לעכבר.

בהזדמנות זו אני אתלהב ואספר לך שבחרתי ניירות עבים ואיכותיים במשקל 170 גרם עם גימור טבעי וממוחזר כי חווית הכתיבה היא חלק בלתי נפרד בעייני מכל העניין.


אז בחזרה לעניינינו, בקולקציה החדשה תוכלי למצוא:

1. טו דו ליסט לרשימות (גודל A5).

2. פלאנר פריסה חודשית (גודל A5).

3. פלאנר שבועי (גודל A5).

4. לו"ז יומי (גודל A5).

5. סטאדי פלאנר, שזה פלאנר שבועי ייחודי ומותאם לסטודנטיות (גודל A4).

6. פריסה שבועית גברית שכוללת מקום לרשימות וקשקושים (גודל A4).
מי מאיתנו שבאמת רוצה להצליח לנהל לוז שוטף, עקבי ואפקטיבי צריכה להבין שאין אפשרות לתכנן רק ברמה החודשית, רק ברמה השבועית או רק ברמה היומית. שלושת הפריסות הן שלובות זו בזו ונחוצות כדי להיות בשליטה מלאה על הזמן שלנו.

את יכולה להסתכל על זה כמו מטרה ענקית שנראית מבחוץ בלתי אפשרית אבל כשאת מפרקת אותה לתת משימות קטנות זה פתאום לא כל כך מפחיד ונורא.


אני רוצה לספר לך איך אני מתכננת את הזמן שלי וממש ממליצה לך לנסות את השיטה הזו גם.

ברמה היבשה סתם שתדעי- את התכנון שלי אני תמיד מכינה מתישהו בסופ"ש כדי להגיע ליום ראשון בבוקר רעננה וחדורה ואני עושה את זה בכל סופ"ש.

לשם ההסבר נניח שעכשיו יום שבת שלפני תחילת חודש חדש.

כשאני יושבת לתכנן את הלוז שלי אני תמיד מתחילה עם הפריסה החודשית; משבצת וחוסמת ימים שאני חייבת לזכור ברמה הכי כללית שאפשר, למשל- ימי הולדת, חופשות, חגים, חתונות ואירועים, מבחנים גדולים, סדנאות, הרצאות ובעצם כל דבר שהוא בעל השפעה על ההתנהלות הרגילה באותו היום ובאותו השבוע.


אחרי שסיימתי להכין את הפריסה החודשית אני עוברת לתכנן את השבוע שלי; אני מעתיקה לפריסה השבועית את הדברים שציינתי ברמה החודשית וכותבת אותם ממש בשורה הראשונה של היום הרלוונטי כדי שאדע להתייחס אליהם. ואז, מציינת עבור כל יום בשבוע בכמה נקודות את הדברים שצריכים להיעשות באותו היום. זכרי! ביום שכתוב לך שיש לך חתונה את כנראה תפסיקי לעשות דברים בסביבות השעה 17:00 ולכן אין טעם להעמיס משימות אם את מראש יודעת שהסיכוי להספיק אותן הוא קלוש.


רק עכשיו כשיש לי מושג כללי ומוחשי על החודש והשבוע שלי אני עוברת להכין לי את הלו"ז היומי והמפורט (מאוד). את התכנון היומי אני משתדלת להכין לי או באותו הבוקר כי זה לוקח לא יותר מעשר דקות רבע שעה ומפקס אותי לעשייה או ערב לפני.

מולי נמצא הלוח השבועי שכבר הכנתי ובהתאם לנקודות הכלליות שציינתי אני ממש בונה תוכנית מדויקת לפי זמנים ושעות. זה לוקח קצת זמן להכיר את עצמך כדי לדעת כמה שעות עלייך להקצות לכל משימה אבל אחרי שבוע כזה מבטיחה שתהיי על זה!


בעקרון זהו! זאת תורת סידור הזמן שלי שעובדת לי מעולה ומשרתת אותי נאמנה כבר שנים רבות.

כדי שזה יצליח גם לך יש עוד שני דברים שהם ממש חשובים שתדעי ותיישמי:

* השאירי לך זמן ייעודי בשבוע שאת לא מכניסה בו שום דבר, אצלי זה יום שישי בבוקר, ושם את מסיימת את כל מה שכתבת לעצמך בימים אחרים ולא הספקת. ההתאפסות הזאת תאפשר לך באמת לעמוד בתוכנית שכתבת לעצמך ולא לצבור פערים.

* את בטח יודעת את זה, אבל, דחיינות. תמנעי ממנה בכל מחיר. לא משנה כמה לוזים תכתבי, אם לא תקומי ותעשי דברים הם פשוט לא יקרו. ואני לא מדברת על משימות שתכננת ולא הספקת בימים שבאמת היית אקטיבית ופעילה, כי לדייק את הקצאת המטלות היומית שלך את תלמדי מהר מאוד ברגע שתתמידי. אני מדברת על ימים שלמים או חלקים שלמים ביום שהלכו לפח סתם ככה בלי סיבה אמיתית.


עכשיו באמת זהו!

מקווה שהפוסט הזה הצליח לעשות לך קצת סדר ובעיקר מוטיבציה להתחיל את השנה ברגל ימין.

מחכה לשמוע מה דעתך וכדי להשיק את הקולקציה ממש ממש בפינוק החלטתי לפנק אותך במשלוח מהיר חינם(!!!!) רק עד יום ראשון. אז תזיני בקופה את הקוד קופון - makeIT

וזהו, בתחילת שבוע הבא כבר תקבלי אותם.

דרך אגב! אם תלחצי על התמונה בראש הדף תעברי ישירות לחנות (:


אוהבת,

יובלינה

2,033 views